Фінішний лак PROAQUA TOP COAT 1л

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001271
Код товару: VM8529BI
Наявність: На складі
660.00грн.

Кількість

 
More details

Розроблено для обробки дверей, вікон, рам, конструкцій, балюстрад, дерев'яних загорож, призначених для зовнішнього використання. Рекомендується як фінішне покриття. Має високий показник тиксотропності, формує чітку та виразну плівку на поверхні. Покрита поверхня набуває водовідштовхувальні властивості, стійка до механічних пошкоджень, але зберігає еластичність і довгий термін експлуатації.

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: білий

Запах: без запаху

Щільність: 1,19 ± 2 г/см³

В'язкість (Брукфілд): 3270 мПас

Особливості:

Максимальна гнучкість

Швидке висихання

Не жовтить

Висока тиксотропність

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Підготуйте основу шляхом нанесення грунта. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Перед нанесенням другого шару покриття пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р280-320 . Шліфування має бути легким, але рівномірним. Ідеальні умови - температура від 18°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Наносити за допомогою розпилювача розведіть 3-5% дистильованої води. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

 

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 1-1,5 години

Час між шарами (20°C): 4-6 годин

Час повного висихання (20°C): 24 години

Час полімерізації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

3,5-5 м2/л залежно від поверхні

Рекомендована кількість шарів від 1 до 2, з проміжною шліфовкою абразивом Р280-320.

 

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення за допомогою NEUTRAL SOAP FOR WINDOW FRAMES. Для періодичного догляду та експлуатації OIL REFRESHER FOR WINDOW FRAMES. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від морозу. Зберігання можливо при мінімальній температурі 5°C і максимум 35°C. Термін придатності 12 місяців з дати виробництва, в оригінальних і герметичних контейнерах. Після використання закривати ємності.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре