Product filter
Manufacturer
Останні

Клея

Сортувати:
На сторінці:
D4 КЛЕЙ КЕСТОКОЛ  Д4400  15 л
 Клей D3 KESTOKOL D 300  15 л
Клей Aerolite UP 4366 DYNEA 1кг
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Клей для дерева необхідний для виконання більшості столярних та теслярських робіт. Він дозволяє міцно зчепити між собою окремі деталі. Підходить для склеювання різних деревних порід, з'єднання дерева з іншими матеріалами, виробництва щитового та мозаїчного паркету тощо. Поділяється на кілька підвидів, кожен з яких має свої переваги.


Яким буває клей для дерева?

Всі види клею відрізняються кольором, складом та властивостями. Професійні столяри та теслярі для робіт з дерева рекомендують вибирати такі склади:


Клей ПВА - екологічний, швидко висихає, майже не залишає слідів. Але при вплив негативних зовнішніх факторів (підвищеної вологості та температури) може втратити частину своїх властивостей. Тому вибирати його варто для роботи в тих приміщеннях, де постійно сухо та тепло.

Епоксидний клей – такий склад стійкий до зовнішніх негативних факторів, олій та інших агресивних розчинів. Не змінює колір деревини та не залишає на ній слідів. Висихає через 24 години. Але при роботі з ним обов'язково потрібно вдягати рукавички.

Казеїновий клей для дерева – використовується для зчеплення невеликих деталей, що міцно склеює між собою потрібні поверхні. Досить стійкий до підвищеної вологості та температури. Може трохи змінювати колір деревини.

Ціанокрилатний клей – має великий попит у майстрів. Має безліч переваг, серед яких: мінімальний час зчеплення (до 20 секунд) та стійкість до різних рідин. Коштує дорожче, ніж решта.

Термостійкий клей – використовується для створення різних дерев'яних заготовок. Не втрачає своїх початкових якостей за високої температури. Чи не обсипається, не розсихається і не тріскається.

Ще існує столярний клей по дереву, він підходить для склеювання заготовок. Має хорошу щільність і використовується для всіх деревних порід. Стійкий до бактерій, плісняви та грибкових суперечок.


Який клей вибрати для робіт з дерева?

Все залежить від того, які поверхні склеюватимуться. Якщо 2 дерев'яні, то добре підійдуть будь-які клеї з перерахованих вище. Тому в такій ситуації краще дивитись на розмір деталей. Для склеювання дрібних варто використовувати ціанокрилатний або казеїновий склад, вони швидко сохнуть. При виконанні великих робіт, наприклад, при склеюванні лінолеуму з фанерою або обтяжкою дерев'яних меблів, краще використовувати ПВА. БФ-4 стане в нагоді, якщо виріб буде постійно на вулиці.


Як правильно склеювати деталі з дерева?

Будь-які клеї для дерева наносять на деталь відразу після видалення пилу з поверхні. Якщо крім деревини використовують інші матеріали, наприклад - порцеляну або пластмасу, їх знежирюють ацетоном. Далі на обидві поверхні наносять клейовий склад. Роблять це зазвичай у 2 шари, щоб забезпечити краще зчеплення деталей. Після завершення процедури дають клею трохи вбратися. І відразу стягують деталі за допомогою преса чи струбцини. Залишають до повного висихання.


Важливо: під час роботи з будь-яким клеєм потрібно виявляти обережність, оскільки такі склади здатні викликати алергію. Для захисту від їх потрапляння на шкіру слід надягати прогумовані рукавички. Очі можна зберегти за допомогою окулярів.


Де придбати клей для дерева?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити клей для дерева будь-якого виду за найкращою ціною. Вся продукція якісна, високо оцінена майстрами та експертами. Відрізняються екологічною чистотою, про що свідчать сертифікати. Якщо вам потрібен водостійкий клей для дерева чи будь-який інший, обов'язково звертайтесь. Товар ми доставляємо швидко по всій Україні.