Product filter
Manufacturer
Останні

Лакофарбові матеріали

Сортувати:
На сторінці:
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Лакофарбові матеріали (ЛФМ) - композиційні склади, які після нанесення та висихання утворюють захисну плівку на обробленій поверхні. Вони допомагають дерев'яним деталям тривалий час зберігати первозданий вигляд, надають їм бажаний для майстра декоративний вигляд і міцність, а також запобігають утворенню комах, плісняви та грибків. Вони можуть використовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Види лакофарбових матеріалів для дерева

Усі сьогодні представлені на ринку лакофарбові матеріали для дерева можна поділити на кілька видів:

 1. Лаки - одно- або двокомпонентні. В основному вони стійкі до ультрафіолетових променів і механічного навантаження, дозволяють створити гладку поверхню. Вони можуть бути глянцевими або матовими та виготовлятися на водній або органічній основі.
 2. Фарби для дерева для зовнішніх робіт - акрилові, олійні, емалевані і т.д. Вони мають такі характеристики, як підвищена стійкість до зношування, паропроникність та водонепроникність. Вони можуть наноситися без грунтування та при низьких температурах.
 3. Фарби для деревини для внутрішніх робіт - майже всі без запаху. Зазвичай швидко сохнуть, проявляють стійкість до підвищених температур та вологості. Вони досить стійкі до зношування, тому ними можна фарбувати навіть дерев'яні підлоги.
 4. Спеціальні пропитки - тонуючі засоби, створені на органічній основі. Вони містять антисептичні добавки. Вони представлені у великому колірному розмаїтті: темний горіх, патинований дуб і так далі.
 5. Крім того, існують грунтовки для дерева. Вони виробляються на водній і органічній основі. Вони мають акрилові або алкідні зв'язуючі компоненти, тому можуть наноситися при низьких температурах.

Вони мають наступні якості: стійкість до грибка і плісняви, підвищена паропроникність і т.д.

Переваги лакофарбових матеріалів

Фарбування дерева лакофарбовими матеріалами в Києві або де-небудь інде покращує його стійкість до будь-яких зовнішніх впливів, включаючи підвищену вологість. Воно також збільшує термін служби дерев'яних виробів, надаючи їм естетичний зовнішній вигляд. До інших переваг ЛФМ можна віднести:

 • здатність запобігати появі тріщин;
 • захист деревини від комах, грибків та плісняви;
 • стійкість до випаровування;
 • здатність заповнювати навіть мікропори в деревині;
 • високий рівень адгезії.

Лакофарбові матеріали можна придбати сьогодні будь-хто, оскільки вони коштують недорого - і це ще одна їх перевага.

Застосування ЛФМ для дерева

Такі засоби мають широке застосування в побуті. Ними обробляють не тільки дерев'яні меблі, але й підлогові і стінові покриття, стельові вагонки, тераси і сходи, садові бесідки.

Фахівці придбають лакофарбові матеріали:

 • для виготовлення і фарбування паркану з планки;
 • при будівництві одноповерхових будівель і котеджів з дерева;
 • для створення спортивних та ігрових майданчиків для дітей;
 • при оформленні ландшафтного дизайну дач та приватних будинків;
 • для обробки різних виробів, створених з масиву деревини;
 • і так далі.

Варто зауважити, що є в продажу лакофарбові матеріали, призначені для обробки деталей з листової деревини: шпону, МДФ, плити ОСБ, оргаліту і т.д.

Як наносити ЛФМ на дерево?

Найбільшу ефективність проявляють 2 способи нанесення лакофарбових матеріалів: за допомогою пульверизатора і валика. Перший варіант відмінно підходить для обробки рельєфних виробів і широких поверхонь, особливо якщо на них є багато отворів. Другий - ідеальний варіант, коли потрібно швидко покрити велику площу. Він дозволяє наносити ЛФМ по поверхні більш рівномірно. Тампон і кисть також можна використовувати. Але вони ідеальні для використання в важкодоступних місцях.

Де можна купити ЛФМ в Україні?

У нашому магазині представлені в широкому асортименті фарби, лаки, грунтівки та інші лакокрасочні матеріали. Усі засоби мають високу якість і добре підходять для виконання зовнішніх і/або внутрішніх робіт. Низька ціна на лакокрасочні матеріали обумовлена бажанням розширити базу клієнтів. Це потрібно для збільшення обороту і, відповідно, прибутку. До наших переваг також відноситься:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • швидка доставка не тільки по Києву, але і по всій Україні;
 • готовність надати всяческу підтримку при виборі та покупці товару.

Якщо у вас є питання щодо умов придбання та доставки лакокрасочних матеріалів для дерева, ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів. Для цього достатньо просто зателефонувати за номером, вказаним на сайті! Вже сотні клієнтів нам довіряють. Якщо ви приєднаєтесь до їх числа, будемо дуже раді!