Product filter
Manufacturer
Останні

Золочення

Сортувати:
На сторінці:
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Золочення - це мистецтво, яке надає предметам розкіш та блиск, покриваючи їх тонким шаром золота. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо широкий вибір матеріалів для золочення, щоб ви могли втілити свої ідеї та проекти в життя. Ці матеріали є набагато доступнішими, ніж їх аналоги, і з ними зручно працювати.

Ми надаємо широкий асортимент інструментів і обладнання, необхідних для золочення, включаючи пензлі, клей, лаки, інструменти для підготовки поверхні та багато інших предметів.

Переваги золочення:

Золочення має безліч переваг та застосувань:

 • Розкіш та елегантність: Золочення надає виробам розкіш та елегантність, роблячи їх візуально привабливими.
 • Мистецтво та декор: Золочення використовується в мистецтві, декоративних елементах, рамках для картин та інших проектах для створення унікальних дизайнів.
 • Ювелірна справа: Золочення широко використовується в ювелірній справі для створення прикрас та ювелірних виробів.
 • Історична цінність: Золочення має довгу історію і культурну цінність, а також асоціюється з розкошшю і багатством.

Всі переваги золотої поталі для деревини

Матеріал може використовуватися для покриття дерев'яних ікон, рамок від дзеркал або картин, меблів, фресок та інших подібних виробів. Потала надає їм розкішний та багатий вигляд. Але це далеко не всі її переваги. До них можна віднести:

 • здатність виглядати однаково красиво на рівних та закривлих поверхнях;
 • легкість в використанні (порадує навіть початківця);
 • можливість використовувати для реставрації старовинних виробів з дерева (важливо для збереження спадщини попередників

Майстри можуть купити поталь, щоб виразити свою індивідуальність, творчу енергію та навіть миттєвий настрій. З нею дуже легко можна створити нові шедеври! Проте варто пам'ятати: такий матеріал підходить тільки для внутрішніх робіт. Для зовнішніх його використовувати не можна. І ще: під час роботи бажано надягати рукавички, інакше потім руки будуть довго блищати.

Види золотої поталі для деревини

Традиційно такий матеріал виготовляється у вигляді тонких листів із міддю та цинком. Проте сьогодні золоту поталю можна придбати у вигляді: стружки, плівки, рулону або навіть рідини. У кожного з цих матеріалів є свої переваги:

 • Листи поталі – ідеальні для прикрашання великих поверхонь. Досить зручні у роботі. їх розмір, колір та кількість у "книжці" (спеціальній упаковці) можуть варіюватися.
 • Різана стружка (так звана вата) – сипуча поталя, яка ідеально підходить для обробки шорстких поверхонь. Часто використовується для виділення різних геометричних елементів, включаючи лінії.
 • Трансферна поталь для деревини – найбільш економічний варіант. Матеріал нанесений на спеціальний папір. Під час роботи листок накладається на прикрашену поверхню, а потім знімається. Поталь залишається на місці.
 • Рулони матеріалу – потрібні для обробки швів, стикувань та нешироких деталей. Зазвичай вони мають довжину до 50 м і ширину до 15 см.
 • Рідка поталь – необхідна для відновлення кольору золотого покриття на виробах. Легка в використанні і трохи дешевша, ніж та, що продається в аркушах або рулонах.
 • Працюючи з будь-яким видом поталі, слід використовувати її в теплому та безпиловому приміщенні, де немає сквозняків і підвищеної вологості. Під час створення шедеврів бажано дихати носом, стараючись навіть випадково не чхати або не кашляти, оскільки такий матеріал дуже ніжний та чутливий. Інших вимог немає.

  Техніка нанесення поталі

  Золочення поталлю, саме так називається технологія її нанесення, безпосередньо залежить від виду придбаного матеріалу. Проте в будь-якому випадку це нескладно. Спочатку потрібно змити з оброблюваної поверхні пил сухою ганчіркою. Потім нанести на неї контури візерунків. В останню чергу слід приклеїти зону золочення. Для цього можна використовувати ПВА. Ось тепер настав довгоочікуваний момент: слід взяти в руки пінцет і обережно перенести аркуш поталі з "книжки" на заготовку, розгладити. Через деякий час нанести зверху лакове покриття.

  Вищезазначений спосіб підходить для нанесення аркушової поталі. Використовувати інші види матеріалу потрібно інакше. Наприклад, при золоченні поталлю в Києві різних виробів, спочатку треба обробити поверхню за допомогою антикорозійного складу. І тільки після цього наносити на неї матеріал так само, як звичайну фарбу. У цьому випадку лаком покривати нічого не потрібно, оскільки оброблені деталі вже будуть стійкими до впливу підвищеної вологості.

  Де можна купити поталь та інші матеріали для золочення ?

  Купити поталь та метеріали для золочення в Києві завжди можна в нашому спеціалізованому магазині матеріалів для дерева "Борма". Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і ретельно стежимо за станом своїх товарів, тому в якості матеріалів ви можете бути впевнені. Звертайтеся до нас за покупками, живете ви в Києві чи іншому місці України. Доставку здійснюємо по всій країні!