М'який віск STUCCORAPIDO SOFTWAX 15г 1 шт Borma

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001290
Код товару: KL10
Наявність: На складі
134.20грн.

Кількість

 
More details

За допомогою STUCCORAPIDO (м'якого воскового наповнювача) можна швидко та безпечно усунути усі дефекти деревини, покриті лаком, корозію чи сколи. Якщо ви виявите, що відтінок не відповідає бажаному, можна розплавити матеріал та змішати його з іншими відтінками для отримання потрібного кольору. Відновлені деталі зберігають форму і колір, навіть якщо вони були оброблені невеликою кількістю продукту, не піддаються псуванню. Після обробки та повного висихання поверхню можна мити


Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: жорсткий

Колір: відповідає маркуванню

Запах: неприємний

Температура плавлення: 80°C (приблизно)

Затвердіння: 66 -71°C

Сухий залишок: 100%

Щільність: 0,800 кг/л

Сухий залишок: 100%


 Підготовка:


Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, при дощі або при несприятливих погодних умовах. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час та після нанесення, щоб полегшити процес сушіння та правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Викруткою або невеликим долотом для деревини видаліть відколоту та пошкоджену деревину, щоб поверхня була готова до необхідної обробки. Ідеальні умови - температура від 16 ° C до 25 ° C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.


 Використання:

Щоб усунути недоліки, покрийте область продуктом. Щоб заповнити дрібні пошкодження, вдавіть матеріал безпосередньо в отвір за допомогою шпателя та вирівняйте його. У разі текстурних поверхонь можна відтворити ефект деревини, завдаючи шпателем кілька тонів STUCCORAPIDO.

Після завершення етапу заповнення очистіть деревину від жиру або надлишку наповнювача, використовуючи сталеву вату для рівномірного полірування меблів. Отретушуйте невеликою кількістю рідини, спреєм або лаком для ручок. При необхідності покрийте лаком або отретушуйте.


  Витрата:


Залежить від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може вагатися.


  Зберігання:


Зберігати в прохолодному місці, що добре провітрюється; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців із дати виробництва.


 Важливо:

Рекомендуємо завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а чи не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних та хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання та ін.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре