Яхтний лак алкідно-уретановий Extra marine 750 мл

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA000303
Код товару: 3927
Наявність: На складі
616.00грн.

Кількість

 
More details

Лак, що самоґрунтується. Має прекрасну еластичність, не тріскається, не відшаровується. Для застосування зовні та всередині приміщень. Ідеальний для палуби, обшивки яхт, дерев'яних настилів. Витрати: 8-12 кв.м./л.


Добре підходить для екзотичних порід деревини. Збагачений ультрафіолетовими фільтрами, продукт проникає глибоко в деревину, забезпечуючи надійний захист протягом тривалого часу, підкреслюючи при цьому її природну красу. Створює покриття з товстою плівкою, стійке до дії вологи та атмосферних явищ. Ступені блиску: шовковисто-матовий (30%) та глянсовий (80%).


 


Спосіб застосування:


Готовий до застосування лак для всіх видів необробленої деревини можливе нанесення тонкими шарами за допомогою пензля, розпиленням, вальцями. Ідеально як на незабарвлених поверхнях, так і для оновлення вже оброблених:


- при нанесенні на сиру деревину, переконайтеся, що дерев'яна поверхня зістарена, очищена та висушена; потім нанесіть перший тонкий шар і через 24 години - наступний.


- у разі відновлення старих шарів: спочатку рекомендується відшліфувати поверхню з метою очищення та вирівнювання. При необхідності, попередньо обробіть очищені ділянки Яхтним лаком, розбавленим 20-30% розчинником Solvoil 04, потім нанесіть щонайменше 2 шари матеріалу з перервою 24 години (час сушіння матеріалу).


  Тара 0,750

Основні
Виробник Borma Wachs

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре