Крейда фарба Shabby Kreide Farbe Borma Wachs 150 Аквамарин Aqua 375 мл

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001080
Код товару: 6570.375.150
Наявність: На складі
484.00грн.

Кількість

 
More details

Фарба "Прованс", Shabby provance, Borma Wachs SHABBY KREIDE FARBE ― CHALK PAINT ― Пастельна фарба Шеббі Шик /Декоративний водорозчинний гіпс- Вінтажний ефект- Фарба на основі гіпсу, підходить для обробки вертикальних та горизонтальних дерев'яних поверхонь- - Дозволяє отримати рівномірно забарвлену поверхню при малій кількості нанесень. - Після шліфування поверхня стає дуже гладкою.


ОПИС: Фарба на основі натурального крейди та акрилового полімеру, що підходить як для дерев'яних, так і для стінових поверхонь. Завдяки високому твердому змісту дозволяє отримати гарне наповнення, роблячи однорідними поверхні з декількома додатками. Завдяки гарному розширенню та гнучкості, він дає можливість ідеально гладкого оздоблення при шліфуванні. Можливе переливання за допомогою фарб на водній основі та розчинниках, восках, шеллак-лаках. Кольори та спеціальна формула Kreide Farbe роблять його особливо придатним для отримання пошарпаного шикарного та провансальського оздоблення.


ХІМІЧНІ/ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Форма: В'язка рідина Колір: Відповідає маркуванню Без запаху: Без запаху Питома вага (20 ° C): 1500 - 1600 кг/л Застосування: Пензель, розпилювач Розведення: Вода 10-4 60 "Всього 3-5 годин MODALITA" D'USO: продукт готовий до використання для нанесення пензлем. Розведення водою, що рекомендується, до 30-40% для розпилення.


Провансальський стиль оздоблення Провансальський стиль характеризується відчуттям житлових меблів, зазвичай зі світлими пастельними тонами або навіть білим. Часто на меблів краще поєднання двох або більше кольорів замість одного. Для обробки цього типу, переважно нанесіть один або два шари Shabby Kreide Farbe пензлем, 130-150 г/м2, як базове покриття. Після повного висихання можна наносити третій шар іншого контрастного кольору, щоб покрити певні частини або навіть всю поверхню. Тепер пісок з наждачним папером grit220-400, залежно від кількості матеріалу, що підлягає видаленню. Шліфування на різних рівнях усуває надлишок або нерегулярність на опорі, виділяючи контрастні кольори, градієнти або нерівності поверхні, обробленої підкладкою. Близькі профілі та колір країв стануть ще очевиднішими, даючи рух до фінішу. У класичному стилі обробка воском переважно лакування. Відмінні покриття – це білі воскові патини LIMING WAX або GOLD, SILVER, DUCAT GOLD із серії Ca 'D'Oro. Щоб закінчити, рекомендується для хороших виконань Wax Oil 7030, або бджолиний віск Holzwachs Італія


Тара: 375 мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре