Пудра золота Imitation Gold Powder 1кг Borma

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001283
Код товару: CDO4642.1
Наявність: На складі
4 840.00грн.

Кількість

 
More details

Спеціальна металева пудра Borma Imitation Gold Powder може додаватися до будь-яких матеріалів на олійній основі або органічних розчинниках. Простий та легкий у застосуванні матеріал. За допомогою змішування пудри можна досягти прекрасних відтінків лаків і восків, що індивідуалізовані, які можна наносити пензлем або тканиною для створення неповторних ефектів декапе.


Дуже дрібна пудра металевих сплавів спеціально розроблена для створення ефекту металік на будь-якій поверхні. Матеріал простий у застосуванні, кольори змішуються між собою, дозволяють отримати незліченну кількість відтінків. Пудру можна додавати в масло (Тикова олія Teak Oil, Грунтувальна олія Grundieröl, Олія для меблів, Олія для меблів з воском, Олія - віск 7030, Датська олія Decking Oil, Олія для паркету Parquet Oil), воском (Натуральний бджолиний віск Holzwachs у пастоподібній формі, Античний віск Antikwachs, Декоративна воскова блакить Holzwachs Lasur), лаком - шелаком натуральним Shellac Polish, та спеціальним лаком для золочення Zapon Lack. За допомогою змішування можна досягти прекрасних відтінків лаків і восків, що індивідуалізовані, які можна наносити пензлем або тканиною для створення неповторних ефектів декапе.


Зберігати у сухому, прохолодному місці у закритому стані. Зберігати далеко від вогню та прямих сонячних променів. Берегти від замерзання.


Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пудра

Колір: Відповідає етикетці

Запах: Без запаху

Щільність: 0,6 - 1,4 кг/л

Розчинність: У розчиннику (НЕ У ВОДІ)


Спосіб застосування:

Додайте пудру в необхідний матеріал (віск, масло або ін.) у різних кількостях (від 1% до 20%) залежно від ступеня покриваності та бажаної інтенсивності відтінку. Добре перемішайте, потім нанесіть за допомогою пензля або тканини відповідно до способу нанесення тонованого матеріалу. Крім того, металізовану пудру можна нанести м'яким пензлем на поверхню попередньо оброблену водним клеєм для золочення Water-Based Goldsize або 12H Oil Goldsize.


  Зберігання:

  Зберігати у прохолодному, добре вентильованому приміщенні, у щільно закритому контейнері. Рекомендується зберігання далеко від джерел тепла, вогню, іскор та інших джерел займання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре