Засіб для захисту від комах на водній основі антижук NATURAQUA HOLZ 2000 250 мл

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001294
Код товару: NAT0080-250
Наявність: На складі
396.00грн.

Кількість

 
More details

NATURAQUA HOLZ 2000 – це професійний продукт, розроблений із зареєстрованою діючою речовиною (EC 258-067-9) без особливих обмежень, що запобігає та усуває назавжди всі шкідливі речовини для деревини, такі як мокриці та паразити. Досить агресивний, він дає дуже добрий результат без слідів або мазків перед нанесенням. Розчинений на воді, він не має пари, що впливають на здоров'я людини та дозволяє застосовувати під тиском.

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: безбарвний

Запах: характерний

Питома вага (20°C): 0,995±0,05 кг/л

Температура згоряння: 21°C - 55°C

Розведення: готовий до використання


особливості:

Безпечний

Високоефективний

Чинний на покритій деревиніПідготовка:

Очистіть оброблену поверхню від жиру, силіконів, іржі, старих покриттів та бруду. Перед використанням добре перемішайте. Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, при дощі або при несприятливих погодних умовах. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час та після нанесення. Високопрофесійний продукт, ми рекомендуємо використовувати захисні рукавички для рук, респіратор окуляри та інші допоміжні інструменти під час роботи. Ідеальні умови - температура від 16 ° C до 25 ° C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %


Використання:

На чисту поверхню, очищену від силікону, воску, олії, жирів, залишків старих лаків, пилу, нанесіть продукт. Для сирої деревини підходять пензлик, спрей, тканина, доцільно вводити шприцом у поодинокі отвори. При нанесенні на необроблене дерево рекомендується покривати покриттям нейлоновим для підвищення ефективності продукту; При введенні можна закрити отвір просто за допомогою наповнювача SOFT WAX. Залишіть виріб висохнути на 12-24 години, залежно від температури навколишнього середовища, перш ніж приступати до інших етапів роботи. За потреби повторіть операцію. Подбайте про правильне змочування поверхні


Час висихання:

Час ефективності: 2-3 години

Повне висихання: 12-24 години


Витрата:

6 -8 м2/л залежно від поглинання поверхні

Залежить від підготовки деревини, її породи та способу нанесення та може коливатися ± 30%


Догляд:

Засіб призначений для знезараження та консервування деревини. Не є самостійним покриттям. Може застосовуватися для знезараження як покритої, так і покритої деревини.


Зберігання:

Зберігати ємності щільно закритими, у свіжому приміщенні, що добре провітрюється. Не зберігайте продукт поблизу полум'я, джерел тепла або джерел займання. Захистіть матеріал від сонячного світла, оскільки воно може накопичувати електростатичні навантаження, які можуть спричинити іскри. Уникайте контакту з вогнем під час зберігання та використання продукту. Термін зберігання продукту становить рік з дати виготовлення.


Ділянки з вираженим зносом потрібно очистити та повторно обробити, не рекомендується

допускати глибоке зношування (насичення водою деревини та подальше потемніння.)


Важливо:

Рекомендуємо завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а чи не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних та хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання та ін.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре