Тверда паркетна ґрунтовочна олія Grundierol Borma 1л

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA000308
Код товару: 3910
Наявність: На складі
1 056.00грн.

Кількість

 
More details

GRUNDIEROL - є сумішшю цитрусових фруктових масел. Склад олій ретельно вивчався з метою знайти ідеальний баланс між відмінними показниками сушіння, водовідштовхувальною здатністю та твердістю поверхні.


 Суміш високоякісних масел, рекомендується для промислового оздоблення деревини, коли необхідно досягти м'якості та гладкості деревини.


Матеріал Grundierol готовий до застосування.


Олія чудово підходить для обробки темного тику, багатого на речовини, які зазвичай ускладнюють процес полімеризації масел. За обробленою поверхнею легко доглядати, матеріал створює водостійкий фініш. Grundierol можна наносити як ґрунтовку, коли немає розпилювального обладнання з підігрівом. В цьому випадку як фініш використовується бджолиний віск Holzwach. Продукт має екстремальну стійкість до утворення подряпин, рекомендується для нанесення одним або двома шарами на нічим не покриті відшліфовані дерев'яні підлоги. Також підходить для обробки меблів як основа під подальше нанесення воску.


Завдяки наявності УФ-фільтрів та інших добавок для захисту від руйнівних факторів, гарантує чудовий захист як фінішну обробку. Для зовнішнього застосування рекомендується використовувати у поєднанні з воском Holzwacks Lasur та датською олією Decking oil, для інтер'єрів застосовується з асортиментом серії Parquet Оil.


Для внутрішнього вживання.


Не містить формальдегіду.


Витрата 10-14 метрів. на 1 літр (1 шар)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре