Фарба на основі лляної олії Linellas Krasa Vincents Polyline колір Bark 1л

Виробник: Vincents Polyline
Модель: UA001173
Код товару: Anthracit
Наявність: На складі
924.00грн.

Кількість

 
More details

Опис продукту


Linella Лляне масло використовується для імпрегнації деревини, захисту виробів з деревини (садові меблі, паркани, дерев'яні підлоги, двері, ворота та ін.), конструкцій (зрубних будівель) від загнивання та інших біологічних грибкових інфекцій, захисту виробів з деревини від УФ-випромінювання та старіння. Його також використовують для просочення підлог, одночасно оберігаючи їх від пилу і роблячи підлоги візуально яскравішими та міцнішими.


Linellas krasa


Натуральна фарба на основі лляної олії, що не містить розчинників, призначена для внутрішньої та зовнішньої обробки. Особливо добре підходить для фарбування зрубів, дерев'яних фасадів, садових меблів та підлог, а також металевих виробів. Фарба має високу зносостійкість і виняткову довговічність, а також добре захищає деревину від УФ-випромінювання та оберігає деревину від вологи та пошкоджень. Крім того, фарба зберігає природний вид деревини та дозволяє їй дихати.


Сфера використання


Дерев'яні елементи з нестійкими розмірами, такі як дерев'яні фасади, навіси, балкони, огорожі, тераси, огорожі і т.д.
Спосіб нанесення


Використовують тверді кисті з натурального ворсу, які призначені для фарб на основі лляної олії.


Грунтувальне покриття


Нове покриття:


Нанесіть 1 шар Linellas (яка є антисептиком).


Час висихання: близько 24 годин.


Оновлення:


Попередня обробка:


Видаліть залишки старої фарби, не прикладаючи великих зусиль, за допомогою латунної щітки та/або шліфувальної шкіркою, злегка зачистіть шкіркою старі добре прилеглі шари фарби (розмір зерна 80).


Нанесіть пензлем 1 шар. Час висихання: 48 годин.


Увага:


Низькі температури та вологі умови можуть сповільнити висихання.


Вологість деревини


Не більше 12%.


Шліфування поверхні


Не нижче 120 зерна


Спеціальні інструкції


1. Очистити поверхню від пилу, видалити пил, що залишився, м'якою щіткою. При очищенні пиляних поверхонь рекомендується використовувати жорсткішу пластмасову щітку, щоб видалити дрібні дерев'яні тріски.


2. Товстим шаром нанести велику кількість лляної олії на поверхню. Олія повинна вбратися. У місцях, де олія повністю ввібралася, поверхня стала матовою; потім ще раз нанести олію. Зайве масло, яке вже не вбирається в деревину, видалити за допомогою бавовняної тканини або щітки, що поглинає вологу, щоб поверхня набула легкого шовковистого блиску. У прохолодний час, щоб процес всмоктування проходив швидше, лляну олію перед використанням підігрівають: посудину з лляною олією поміщають у ємність з водою і нагрівають до 60 ºC. Якщо це можливо, оброблювані поверхні нагрівають до 30 ºC. У жаркий час при використанні поверхонь, які піддаються безпосередньому впливу сонячних променів, необхідно слідкувати за швидким затвердінням олії (полімеризацією)!


Слід час від часу перевіряти, чи не починає олію, яка ще не ввібралася в поверхню, твердіти. Якщо масло починає твердіти, його потрібно видалити з поверхні та припинити процес мастила.


3. До виконання ґрунтування поверхонь необхідно покрити місця спила гілок рівномірним шаром Linellas, оскільки ці місця посилено вбирають лляну олію, таким чином формуючи темні місця на пофарбованій поверхні. Для обробки місць спила гілок слід використовувати Linellas. Для цього можна використовувати маленький пензлик або шматочок поролону, який слід опустити в Linellas, а потім додати до місця спила гілок і на невелику площу навколо цього місця.


4. Беремо Linellas krasa або Linellas beice (далі фарбу) на основі лляної олії, добре перемішуємо, використовуючи спеціальну паличку. Струшування ємності може бути недостатньо, так як окремі пігменти лляної фарби можуть осісти на дні ємності і під час трясіння змішуються з фарбою нерівномірно. Якщо фарба дуже густа (консистенція густої сметани, яка дуже повільно стікає з палички), додаємо скипидар приблизно 10 % від маси фарби. Фарбу необхідно ретельно розмішувати доти, доки вона не набуде однорідної консистенції (консистенції рідкої сметани, яка добре стікає з палички).


Беремо пензель, наносимо фарбу на поверхню в поздовжньому напрямку, але не по всій ширині деталі. Потім розрівнюємо нанесену фарбу за допомогою пензля перпендикулярно до напрямку волокон по всій ширині деталі. Якщо потрібно, додаємо фарбу на поверхню. Після рівномірного покриття поверхні перпендикулярно до напрямку волокон проводимо другий, сухий пензлем паралеллю напрямку волокон (в поздовжньому напрямку), вирівнюючи фарбу поперечно і отримуючи однорідний, рівномірний, частково покриває поверхню шар фарби, який не ховає натуральну фактуру деревини.

5. Перед нанесенням повторного шару переконуємось, що фарба підсохла.


Під час нанесення другого шару фарби дотримуємося тієї ж методики та принципів, які використовувалися для нанесення першого шару. Якщо фарбу рівномірно наносять на поверхню пиляної сосни або ялини, після нанесення першого шару необхідно перетирати, щоб не утворювалися патьоки. Також після нанесення другого шару можна не перетирати поверхню, якщо видно, що на поверхні через 2 години після обробки відсутні блискучі місця.


Температура застосування та об'єкта


Не нижче +10 °C.


Висока вологість повітря та/або низькі температури уповільнюють сушіння.


Час висихання (20 °C)


1 шар Linellas – 24 години


2 шар Linellas beice – 48 годин


2 шар Linellas krasa – 72 години


3 шар Linellas beice – 72 години


3 шар Linellas krasa – 116 годин


Гарантія


2 шари Linellas beice – 3 роки


3 шари Linellas beice – 5 років


2 шари Linellas krasa – 5 років


3 шари Linellas krasa – 7 років


Кроюча здатність


1 шар


Тара: 1л

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре