Контактний клей SPRAY-KON MAX 500 мл

Виробник: D4 LEP-KON
Модель: UA000689
Код товару: SPRAY-KON MAX
Наявність: На складі
550.00грн.

Кількість

 
More details
SPRAY-KON MAX – це універсальний контактний клей із дуже високим вмістом сухих речовин. Завдяки спеціальній формулі клей створює надзвичайно міцну сполуку. Його міцність на розрив до 60% вище, ніж у стандартних клеїв аерозольних. SPRAY-KON MAX є водонепроникним та стійким до температур до 130°C (100°C у 24-годинному випробуванні). Він призначений для комбінування різних матеріалів з особливим акцентом на: Ламінати HPL, меблеві щити, канти різних типів, пластик, дзеркала, килими, пробки, метали та багато іншого. Система нанесення від тиску може знизити витрати на нанесення, заощаджуючи час та матеріал.

SPRAY-KON MAX – універсальний контактний клей з дуже високим вмістом твердих речовин. Завдяки спеціальній формулі, клей створює надзвичайно міцний клейовий шов. Його міцність на розрив на 60% вища, ніж стандартні аерозольні клеї. SPRAY-KON MAX є водонепроникним та стійким до температури до 130 ° C (100 ° C протягом 24 годин). Він призначений для склеювання, зокрема: HPL, меблевих панелей, країв різних типів, пластиків, скла, килимів, пробки, металу та багато інших. Система застосування під тиском може зменшити витрати клею, а також заощадити час роботи.

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ: 1 рік

ЗБЕРІГАННЯ: низька температура не пошкодить клей, проте перед використанням клей повинен досягати кімнатної температури.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Колір: безбарвний, молочний Тверді частки: 35% Питома вага від 0,66 до 0,70 г/см3

Розчинник: дихлорметан

УПАКОВКА: Аерозоль 500 мл, каністри 17 кг/22 л та 85 кг/110 л

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ. зростання продуктивності швидке застосування мінімізація відходів НЕ потребує додаткових пристроїв для нанесення не вимагає довгих приготувань для роботи та не вимагає очищення

Покрівельні поверхні повинні бути сухими та чистими, без жирів, масел та інших забруднюючих речовин. Враховуючи свої властивості, клей вимагає нанесення із спеціальної форсунки.

SPRAY-KON MAX слід наносити на обидві поверхні. Розпорошуйте клей рівномірно, щоб досягти 80% - 100% покриття. Клей розпилюють на відстані 10-20 см в залежності від ширини потоку клею. Уникайте надлишку клею. Зачекайте 2-3 хвилини, щоб розчинник випарувався. Після притискання поверхонь виріб міцно склеєний! Завдяки високому вмісту твердих частинок другий шар клею наноситься у виняткових випадках. Чим сильніше притиснутий виріб, тим міцніше клейове з'єднання. Клей досягає повної адгезивної міцності через 24 години. Слід пам'ятати, що для того, щоб забезпечити гарне склеювання, клей та підкладки повинні мати температуру 16°С або вище.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре