Клей кістковий в гранулах Borma Wachs 1 кг

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001280
Код товару: CDOCOLLAP
Наявність: На складі
1 320.00грн.

Кількість

 
More details

Опис:

Це коричнево-жовтувате тверда речовина у формі перли, отримане з екстрактів тваринного походження. Для склеювання швів і шпону на додаток до простого використання цвяхів. Продукт для ремісників в області відновлення старовинних меблів або при відтворенні старовинних технологій виготовлення виробів з деревини, кістковий клей має ідеальні характеристики еластичності й оборотності, що робить його основним клеєм для відновлення дерева.


Особливості:

абсолютно натуральний клей;виготовляється з кісток тварин. Кістки очищають, подрібнюють, знежирюють, видаляють мінеральні солі, а потім варять у спеціальних апаратах, в яких кістки піддаються багаторазовому впливу пари і води;

володіє великою волога-поглинаючою здатністю;

поглинає води більше своєї маси в 3-7 разів, при цьому сильно набухає, а при нагріванні плавиться і переходить в розчин;

для приготування клею нормальний густоти рекомендується брати на 1 вагову частину сухого кісткового клею 1-1,5 вагові частини води.


Спосіб застосування:

Горщик Гиілдера або будь-контейнер для бей-марі. Помістіть горщик необхідну кількість кісткового клею в головну форму і накрийте холодною або теплою водою.

Дайте йому відстоятися дві години.

 Потім перли буде опухлим і пом'якшеним. Не використовуйте вогонь. Температура не повинна перевищувати 50-55 ° C, інакше вона втратить всі властивості прилипання. Під час фази приготування, яка триває 20-30 хвилин, безперервно перемішайте продукт палицею. Клей повністю розчиняється у воді і стає в'язким, як мед.


Зовнішній вигляд: гранули


Тара: 1 кг 


Виробництво: ІталіяНаписати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре