Герметик універсальний ECOSEAL 500 Borma сірий 108 600 мл

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA001225
Код товару: 0029-108
Наявність: На складі
340.56грн.

Кількість

 
More details

ECOSEAL 500 – це однокомпонентний еластичний герметик на основі водно- акрилової дисперсії. Застосовується для герметизації і заповнення швів, тріщин, схильних до розривних навантажень, наприклад, швів між колодами, балками, прилеглими віконними і дверними рамами. Готовий до застосування та надійно ізолює робочі шви всередині та зовні між такими пористими поверхнями як бетон, штукатурка, шифер, кладка, цемент, дерево. Колірна палітра продукту спеціально підібрана для використання з екстер'єрними фарбами і просоченнями.

Екологічний та зручний для користувача продукт, не містить розчинників, ізоціонатів, силіконів, без небезпечних складників.

Нейтральний, не пошкоджує матеріали при склеюванні.

Відмінна адгезія на різних поверхнях, також на вологих підкладках. Початкове зчеплення, плівка формується за 15-30 хвилин.

Перешкоджає появі плісняви.

Термін служби герметика більше 20 років.

Забезпечує збереження тепла всередині приміщення.

Підготовка:

Очистіть поверхню від    пилу, жиру, бітуму, льоду та старих ЛФМ. Вологість деревини не повинна перевищувати 18%.

Поверхні, які сильно поглинають, рекомендують обробляти грунтом на основі герметика Ecoseal 500 змішаного з водою в пропорції 1:1.

Після нанесення захищати від дощу щонайменше 6 годин. Не підходить для стиків, які перебувають у постійному контакті з водою. Дуже простий у використанні: простий у застосуванні з пістолетом або сухою лопаткою.

Температура застосування: від +5 ° С до + 80 ° C.

Термостійкість: – від- 25 ° С до + 80 ° C.

Внутрішні та зовнішні стики, пористі поверхні: бетон, штукатурка, шифер, кладка, цемент, дерево. Не підходить для застосування по ПЕ, ПП, ПММА, ПТФЕ, пластику, неопрену та в бітумних стиках.

Для застосування на поверхні, що сильно вбирає, в якості шару грунтовки, нанести ECOSEAL 500, розведений у воді до плинного стану. Цей герметик має відмінну адгезію навіть до вологих поверхонь. Товщина шва має залежати від ширини.

Як правило, співвідношення товщини до ширини має бути 1:1, якщо ширина шва не перевищує 10 мм.

При ширині більше 10 мм товщина повинна бути вдвічі меншою за ширину. На час сушки матеріалу сторони обробленої деталі потрібно зафіксувати. Можна фарбувати майже будь-якими кольорами. Радимо попередньо провести пробне фарбування.

Фарба може реагувати на рухливість стику не так як герметик. Якщо фарба немає достатньої еластичності, на ній можуть з'явитися тріщини.

Час висихання:

Формування плівки : 15-30 хвилин.

Висихання: Від 1 до 4 тижнів залежно від товщини шва, температури та вологості зовні.

Догляд:

Герметик ECOSEAL 500 являється самостійним покриттям. Для продовження надійної експлуатації, поверхні оброблені цим продуктом потрібно тримати в чистоті. Покриття шаром лаку продовжить термін служби.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре