Сталева вата 0000 Steel Wool 1кг

Виробник: Borma Wachs
Модель: UA000289
Код товару: CDO6473.1
Наявність: На складі
1 936.00грн.

Кількість

 
More details

Steel Wool - Сталева вата (тонка спресована сталева стружка) дозволяє швидко, якісно та безпечно підготувати поверхню до подальшої обробки: видалити стару фарбу, лак, віск, воскові поліролі, зашкурити фарбу між шарами тощо.

Використовується для чищення та полірування виробів із міді, бронзи, скла та плитки без ризику подряпати. Можна використовувати для механічної очистки різних металевих виробів від іржі.

Зручність набору полягає в наявності вати різної зернистості для того, щоб можна було підібрати необхідну вату для конкретних цілей, відрізати від потрібного рулону тільки необхідну для роботи кількість, застосовується вата і тримає будь-яку зручну форму.


Вата класу 0000 і 000 використовується для очищення латуні та міді від патини за допомогою засобу для видалення іржі, а також для матування полірованих глянсових поверхонь, натираючи їх будь-якою якісною восковою політурою.


Запобіжні заходи - використовуючи вату для обробки електроінструментів, переконайтеся, що вони відключені від джерела живлення. Використовуйте захисний одяг.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре